Kariera

Posiadasz inicjatywę i chęć działania w połączeniu z wiedzą fachową?

Jesteś osobowością, która nadaje sprawom bieg – pracownikiem, dla którego przedsiębiorcze myślenie i odpowiedzialność to nie tylko slogany? Jesteś zainteresowany ciekawym stanowiskiem pracy nacechowanym wysoką odpowiedzialnością własną w odnoszącym sukcesy przedsiębiorstwie o płaskiej, wydajnej strukturze?

Naszymi pracownikami są specjaliści w branży ochrony środowiska – absolwenci takich kierunków jak inżynieria środowiska, chemia, biologia, budownictwo. Fantastyczni ludzie, kultura organizacyjna oraz rodzinna atmosfera sprawiają, iż nasza firma jest idealnym miejscem do pracy. Dbamy o rozwijanie potencjału naszych pracowników, dając im przestrzeń do rozwoju, potrzebne wsparcie merytoryczne, zaplecze technologiczne, administracyjne i finansowe.

Proces rekrutacyjny w naszej firmie przebiega niezwykle szybko, sprawnie i wedle ustalonego schematu, w związku z czym aplikując do nas, wiesz czego się spodziewać:

  • Aplikacja online
    W odpowiedzi na aktualne oferty pracy zamieszczane w serwisie pracuj.pl oraz na naszej stronie internetowej, prześlij nam swoje CV oraz list motywacyjny. Zapoznaj się z wymaganiami na danym stanowisku – kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
  • Rozmowa kwalifikacyjna
    Najlepszych zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną. Spotkasz się na niej z osobą rekrutującą , bezpośrednim przełożonym oraz przedstawicielem naszego zarządu. Rozmowa rekrutacyjna jest dla nas okazją do wzajemnego poznania się i ustalenia warunków ewentualnej współpracy. W uzasadnionych przypadkach zapraszamy na drugie spotkanie rekrutacyjne, zazwyczaj jednak decyzję odnośnie chęci zatrudnienia podejmujemy od razu.
  • Decyzja o współpracy
    W ustalonym podczas rozmowy terminie otrzymasz odpowiedź w sprawie zatrudnienia (pozytywną lub negatywną)
Praca zespołowa w OTTO

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w OTTO Engineering Polska, a nie znalazłeś aktualnie otwartej rekrutacji na interesujące cię stanowisko, wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: rzeszow@ottoindustries.com.pl.

Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy

Adres rejestrowy

OTTO Engineering Polska Sp. z o.o.
ul. Połonińska 15, 35-082 Rzeszów

Adres naszego biura

OTTO Engineering Polska Sp. z o.o.
Tajęcina 115, 36-002 Jasionka

Kontakt

Tel. + 48 (17) 249 00 30
Serwis 24/7: + 48 (17) 249 00 49
rzeszow@ottoindustries.com.pl

Dane formalne

NIP: 815-166-21-63
REGON: 691794766
KRS: 0000371381
Sąd Rejonowy w Rzeszowie,
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności