Aktualności

Aktualności

CBR OTTO w Tajęcinie

09/02/2023

Obiecywaliśmy zdjęcia naszego nowego miejsca pracy. Od przeprowadzki do nowego CBR Otto minęło już … 6 miesięcy, zatem… czas na poprzeprowadzkową aktualizację i krótki CBR (office) tour.

Ja to się wszystko zaczęło?

Umowę z wykonawcą wyłonionym w postępowaniu podpisaliśmy w październiku 2020 roku. Prace budowlane zostały zakończone końcem grudnia 2021 roku. Po kilku kolejnych miesiącach ostatnich poprawek, niezliczonych testów, uruchomień wszystkich instalacji, systemów oraz procedur odbiorowo-administracyjnych – rozpoczęliśmy pracę w nowym miejscu. Mówiąc dokładniej – w czerwcu 2022 roku. Niezmiernie nas ten fakt cieszy, przecież to oczywistość, iż własne miejsce do pracy cieszy bardziej niż wynajmowana przestrzeń.

Oprócz dużego magazynu oraz laboratorium wraz z gabinetami i specjalistycznymi pomieszczeniami do przeprowadzania badań, pracujemy w dwukondygnacyjnym biurowcu, w którym znalazły się gabinety pracowników. Nawiasem mówiąc – nadal mamy kilka pomieszczeń czekających na nowych specjalistów. Zapraszamy do zakładki „Kariera” oraz na pracuj.pl – szukamy Specjalistów ds. Serwisu, Automatyków i Projektantów HVAC :-)). Do dyspozycji są dwie sale narad, sala konferencyjna, pomieszczenia gospodarcze, ploterownia i archiwum. Po kilkunastu latach pracy w wynajmowanych powierzchniach, w sumie w trzech lokalizacjach – fantastycznie jest mieć wszystko w jednym miejscu. Przede wszystkim – fantastycznie jest widzieć codziennie wszystkich kolegów i koleżanki przy porannej kawie.

Na zakończenie odsyłamy do galerii, a tymczasem wszystkich, którzy jeszcze nas nie odwiedzili – zapraszamy do Tajęciny!

 

Bacząc na to. zeregularnie dzieliliśmy się przebiegiem budowy w aktualizacjach, zapraszamy do lektury tutaj, tutaj oraz tutaj. Tymczasem więcej na temat samego projektu i dofinansowania niezmiennie znajdziecie tutaj. 

 

Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy

Adres rejestrowy

OTTO Engineering Polska Sp. z o.o.
ul. Połonińska 15, 35-082 Rzeszów

Adres naszego biura

OTTO Engineering Polska Sp. z o.o.
Tajęcina 115, 36-002 Jasionka

Kontakt

Tel. + 48 (17) 249 00 30
Serwis 24/7: + 48 (17) 249 00 49
rzeszow@ottoindustries.com.pl

Dane formalne

NIP: 815-166-21-63
REGON: 691794766
KRS: 0000371381
Sąd Rejonowy w Rzeszowie,
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności