Kolejna zrealizowana inwestycja w naszym portfolio

27/07/2023

Zbliżamy się ku końcowi realizacji jednej z największych tego typu inwestycji w naszym portfolio. Z powodzeniem zaprojektowaliśmy oraz wykonaliśmy pomieszczenia czyste typu Cleanroom oraz Whiteroom wraz z systemami towarzyszącymi dla nowopowstającego obiektu w województwie śląskim. Prace rozpoczęły się w październiku zeszłego roku, a obecnie – trwają już procedury odbiorowe.

Założona technologia wykonania spełnia wymagania klasy czystości pyłowej według normy ISO 14644 : IS08, przy założonej temperaturze, wilgotności powietrza oraz określonym ciśnieniu otoczenia. Projekt zakładał kompleksową realizację instalacji pomieszczeń czystych typu cleanroom (2 pomieszczenia), whiteroom (2 pomieszczenia) wraz z dwiema śluzami powietrznymi i następującymi podsystemami:

  • Instalacje HVAC (ogrzewanie, wentylacja oraz klimatyzacja obiektu)
  • Kompletne systemy zabudowy obejmujące ściany, drzwi, bramy oraz sufity,
  • System automatyki HMS.

Całościowo powierzchnia wyniosła łącznie 4770 mkw. Firma Otto Engineering Polska była odpowiedzialna nie tylko za wykonanie projektu i jego kompleksową realizację, ale także jej koordynację z całym obiektem, kwalifikację, opracowanie stosownej dokumentacji podwykonawczej, ale również przeprowadzenie testów zgodności z założonymi protokołami.

To jeden z większych tego typu projektów inwestycyjnych dotyczących systemów pomieszczeń czystych i zapewne – nie ostatni. Na horyzoncie nieustannie pojawiają się kolejne wyzwania.

Jeżeli potrzebują Państwo dodatkowych informacji odnośnie naszej oferty lub są zainteresowani współpracą – zapraszamy do kontaktu pod adresem: rzeszow@ottoindustries.com.pl lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie w zakładce Kontakt.

Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy

Adres rejestrowy

OTTO Engineering Polska Sp. z o.o.
ul. Połonińska 15, 35-082 Rzeszów

Adres naszego biura

OTTO Engineering Polska Sp. z o.o.
Tajęcina 115, 36-002 Jasionka

Kontakt

Tel. + 48 (17) 249 00 30
Serwis 24/7: + 48 (17) 249 00 49
rzeszow@ottoindustries.com.pl

Dane formalne

NIP: 815-166-21-63
REGON: 691794766
KRS: 0000371381
Sąd Rejonowy w Rzeszowie,
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności