Service hotline 24h: +48 (17) 249 00 49

Jak to się wszystko zaczęło?

Nasza firma powstała w 1967 roku jako zakład rzemieślniczy w Bad Berleburg, dzisiejszej siedzibie naszego zarządu. W początkowych latach działalności zajmowaliśmy się montażem instalacji grzewczych i sanitarnych. Obecnie firma OTTO obejmuje swoją działalnością większość usług związanych z budową, funkcjonowaniem i modernizowaniem budynków i obiektów przemysłowych, a także troszczy się o efektywną integrację innych robót i usług.

Co jest naszym priorytetem?

Celem naszej działalności w każdej dziedzinie jest ścisłe partnerstwo z naszymi klientami. Chcemy być postrzegani jako niezawodna i oddana firma, stosująca nowoczesne technologie. Nasz kapitał własny, który wykracza znacznie powyżej przeciętną w branży powoduje, że również finansowo możemy być stabilnym i niezawodnym partnerem na lata.

Pewność usług i stabilności w działaniu

OTTO z wyjątkiem poręczeń wekslowych nie potrzebuje żadnego wsparcia finansowego z zewnątrz, co więcej z zagospodarowanych środków finansowych inwestuje co roku znaczne sumy w nowoczesne maszyny, urządzenia, technologie a przede wszystkim rozwój kadry pracowniczej. Wszystkie zbilansowane i niezbilansowane faktury są płacone zawsze w czasie.